Коломийські спортсмени знову кращі з кращих

Коломияни повернулись з чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів.

У харкові відбувся один з головних національних стартів сезону – Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодше. Участь в змаганнях брали 612 юних легкоатлетів з 24 областей України. Честь Івано-Франківщини відстоювали 11 легкоатлетів, двоє з яких коломияни. З Харкова  наші спортсмени привезли три нагороди: 1 золото та 2 срібла.

Тетяна Харащук, вихованка Коломийської ДЮСШ №1, на змаганнях здобула  одразу дві медалі. Дівчина виграла забіг 400м, а на дистанції 200м стала другою, здобувши срібло.

«Я добре пам’ятаю своє перше тренування, коли прийшла на стадіон. Мама розмовляла з моїм тренером Світланою Анріївною, а я в той час роздивлялась поле та бігові доріжки. Тоді, чесно кажучи, ніколи б не подумала, що пов’яжу своє життя з легкою атлетикою. Зараз це вже серйозне захоплення, яке почало приносити успіхи. Я відчуваю підтримку і знаю, що можу. Своїм здобуткам завдячую батькам, тренерам та друзям, бо саме вони вірять в мене. Звичайно після перемоги я також отримала чимало привітань з різних куточків України, що додає стимулу та наснаги йти вперед».

Другим став і Юрій Ведмідь показавши хороший результат стрибків у висоту. Цього разу спортсмен покращив свій рекорд, стрибнувши 1,83 м. До перемоги  йому забракло лише 3 см.

«Я займаюся легкою атлетикою вже 5 років, серйозніше почав готуватись після того, як побачив перші успішні результати. Раніше серед значних здобутків були друге та третє місця на Чемпіонатах України. Кожні змагання даються важко, але я старався і цього разу таки покращив власний рекорд.», – каже Юрій Ведмідь

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Щиро радіє успіхам своїх вихованців тренер Світлана Дорундяк, яка спільно з Петром Лабичем готувала спортсменів до Чемпіонату.

«Звичайно, перед змаганнями ми посилювали навантаження. Для того, щоб були результати Юра з Танею тренувалися за індивідуальним графіком. Зараз їм дається певний період на відпочинок. А вже з серпня починаємо готуватися до наступних змагань, ймовірно, що Таня представлятиме команду України вже на європейському рівні. Тому за такі успіхи і фінансову підтримку завдячуємо в першу чергу Коломийській міській раді. Також за ініціативи секретаря міської ради Любомира Жупанського нам виділили добові у розмірі 200 грн на виїзди по Україні. Тепер наші діти мають змогу їхати на змагання, добре харчуватися і показувати хороші результати.», – каже Світлана Дорундяк.

Тож, вкотре щиро вітаємо переможців, призерів та тренерський склад з успішним виступом на Чемпіонаті!