Франківська каноїстка виграла два золота на Кубку світу з веслування

Веслувальниця з Івано-Франківська, дворазова олімпійська призерка Людмила Лузан виграла дві золоті медаль на етапі Кубка світу з веслування у чеському Рачиці.

На вихідних 25-річна спортсменка завоювала золото в каное-одинаку на дистанції 1000 метрів та у запливі на 500 метрів, пише KURS.

“Цими днями мені вдалося двічі піднятись на навищу сходинку світового п’єдесталу. Дякуючи моєму найкращому тренеру та меру Горішніх Плавнів, який підтримує нас завжди та допоміг спортсменам клубу «Гірник» приїхати та відстояти честь України на спортивній арені, – написала Лузан у фейсбуці. – Ми в котре показали світу, що нас не зламати, ми вільні та незалежні і будемо перемагати завжди. Я дуже вірю, що наша головна перемога над ворогом зовсім близько. Дякую нашим ЗСУ, які захищають нашу країну, ви наша гордість”.