Англія обіграла футболістів Португалії і вийшла до 1/2 фіналу молодіжного ЧЄ-2023

На молодіжному чемпіонаті Європи з футболу (гравці до 21-го року) визначився третій учасник півфінальної стадії турніру.

«Молодіжка» Англії у чвертьфінальному матчі взяла гору над однолітками з Португалії, передає Укрінформ.

Поєдинок пройшов у Кутаїсі (Грузія) і завершився на користь британців з рахунком – 1:0.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Автором голу став нападник «Ньюкасла» Ентоні Гордон, якому на 34-й хвилині асистував півзахисник «Ноттінгема» Морган Гіббс-Вайт.

Путівку у фінал Євро-2023 Англія 5 липня розіграє з футболістами Ізраїлю, які напередодні обіграли команду Грузії (1:0).

В іншому півфіналі Іспанія зіграє з переможцем протистояння Франція – Україна.
Вирішальний поєдинок молодіжного чемпіонату Європи відбудеться 8 липня в Батумі (Грузія).