До складу увійшли прикарпатці: збірна України стала срібним призером Кубка Європи

У змаганнях взяли участь 500 таеквондистів з 22 країн Європи.

Україна стала срібним призером Кубка Європи з Таеквон-До-2023.
Завершився XII Кубок Європи з Таеквон-До, який проходив з 15 по 18 червня в місті Люблін, Польща, пише Галицький Кореспондент.

Як пишуть в Управлінні спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОВА, у змаганнях взяли участь 500 таеквондистів з 22 країн Європи.

За кількістю медалей українська збірна зайняла друге загальнокомандне місце здобувши 42 медалі: 13 золотих, 9 срібних та 20 бронзових, переможці поляки 🇮🇩, бронзові призери румуни🇷🇴.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

У клубному заліку Івано-Франківська ДЮСШ№1 обласної ради здобула друге місце серед 68 клубів учасників, з результатом сім золотих медалей, п’ять срібних та десять бронзових.

В загальному, франківські спортсмени стали переможцями та призерами в своїх вагових категоріях: