МФК “Прикарпаття” програло на виїзді львівським “Карпатам”

Івано-Франківське Прикарпаття програло на виїзді Карпатам зі Львову.

Матч проходив у суботу, 1 жовтня, і завершився із рахунком 2:1, інформує Фіртка.

Рахунок у грі відкрили гравці з Івано-Франківська. Після дальнього удару Соловйова, м’яч влучив у руку захиснику львів’ян. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Василь Цюцюра. Гравець Прикарпаття розвів м’яч і воротаря по різних кутах, вдаривши вправо. Сталося це на 19-й хвилині.

Проте львівські Карпати ще у першому таймі відновили паритет у рахунку. На 33-й хвилині Артур Рябов завдав удару з-за меж штрафного майданчика. І завдяки рикошету від Цюцюри м’яч влетів у дальній кут воріт Прикарпаття. В підсумку, перша половина матчу завершилася із рахунком 1:1.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

У другому таймі карпатівці вийшли вперед. Господарі поля скористалися тим, що захисники Прикарпаття не розібралися між собою й дозволили Ростислав Терануха спочатку завдав удару з яким справився воротар, але нападник львів’ян першим опинився на добиванні і вивів свою команду вперед на 62-й хвилині.

Гості пробували зрівняти рахунок у цій грі і здобути хоча б одне очко, проте не вийшло. В результаті, Карпати здобули домашню перемогу із рахунком 2:1.

Після шести турів, Прикарпаття йде на четвертій сходинці у групі, маючи у своєму активі сім очок. Наступний матч івано-франківці проведуть дома, 8 жовтня, проти Епіцентру.