У неділю, 6 серпня, у Дрогобичі на Львівщині 22-річний місцевий мешканець заліз до церкви через вікно та викрав близько 200 тис. грн. Крадіжка сталася під час богослужіння.
Як розповіли в поліції Львівщини, злодій проник у храм через вікно близько 12:00 під час богослужіння, викрав значну суму пожертв та втік. Священик храму звернувся з заявою в поліцію, пише ZAXID.NET.
Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром
Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37
Вивчивши відео з камер відеоспостереження, встановлених у рамках програми «Безпечна Львівщина», правоохоронці менше ніж за дві години встановили, що до крадіжки з церкви причетний 22-річний мешканець райцентру, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та грабіж.
![](https://zaxid.net/resources/photos/news/202308/1568694_3008920.jpg?20230807110323&fit=cover&h=540&q=85)
![](https://zaxid.net/resources/photos/news/202308/1568694_3008921.jpg?20230807110323&fit=cover&h=540&q=85)
![](https://zaxid.net/resources/photos/news/202308/1568694_3008922.jpg?20230807110323&fit=cover&h=540&q=85)
![](https://zaxid.net/resources/photos/news/202308/1568694_3008923.jpg?20230807110323&fit=cover&h=540&q=85)
Злодія затримали. Йому готують підозру за вчинену крадіжку (ч.4 ст.185 ККУ). Винуватцю загрожує до восьми років позбавлення волі. Невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід.
У поліції не розголошують суму грошей, які злодій викрав з церкви. За даними ZAXID.NET, йдеться про близько 200 тис. грн в різних валютах.