Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області, пише Галицький кореспондент.
15 жовтня близько 22:30 до калуських поліцейських надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць Калуша чути постріли. Для перевірки отриманої інформації на місце виклику негайно виїхали слідчо-оперативна група та оперативні працівники.
З місця події вилучили гільзи. І уже невдовзі оперативники розшукали правопорушника в Калуші. Йдеться про 36-річного місцевого мешканця. Зброю фігуранта правоохоронці вилучили та направили на експертизу.Чоловіка слідчі затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
За процесуального керівництва Калуської окружної прокуратури затриманому буде повідомлено про підозру, а судом невдовзі обрано запобіжний захід.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/10/311658457_161534426520795_4752868520014466666_n.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/10/311780903_161534379854133_2004625328524877082_n.jpg)