Прикарпатська борчиня Аліна Філіпович стала чемпіонкою світу. ФОТО

У Йорданії прикарпатка Аліна Філіпович перемогла у фіналі чемпіонату світу з вільної боротьби серед спортсменів до 20 років.

У фінальній сутичці у ваговій категорії 57 кг Аліна Філіпович зустрілася із спортсменкою з Японії Ічікою Араї, повідомляє Національний олімпійський комітет, пише Галицький кореспондент.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Вихованка директора Калуської ДЮСШ «Сокіл», заслуженого тренера України Миколи Пукіша була сильнішою і перемогла за балами 5:3.

Раніше калушанка стала чемпіонкою Європи з боротьби U20. Таким чином калушанка виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Першу нагороду України в жіночій боротьбі на ЧС здобула Вікторія Слободенюк. Українка стала бронзовою призеркою у категорії до 50 кг. Раніше першу медаль України в Йорданії здобув Іван Примаченко.

57Kg WW – Alina FILIPOVYCH (UKR) df. Shugyla OMIRBEK (KAZ)