Прикарпатський стрибун Євген Марусяк показав найкращий результат в історії України

Третє потрапляння до топ-30 на рівні Кубка світу.

Український стрибун з трампліна Євген Марусяк став автором ще одного національного рекорду на Кубку світу. 23-річний спортсмен посів 18-е місце на етапі Кубка світу, що проходить у словенській Планіці, пише ПІК із посиланням на “Суспільне”.

Марусяк у сезоні 2022/23 побив низку національних рекордів, серед яких – найкращі результати України на чемпіонаті світу. А перед першим раундом стрибків з трампліну у Планіці ще й оновив власний рекорд за дальністю польоту, пролетівши 211 метрів під час кваліфікаційної спроби.

Відібравшись до топ-40, Марусяк мав можливість покращити свій результат вже у фінальному раунді. Через погодні умови змагання перенесли з 31 березня на 1 квітня.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

У першому раунді, який виявився і фінальним, Марусяк став володарем одразу двох національних рекордів. Українець пролетів 213.5 метра (покращення рекорду України на 2.5 метра), а за підсумками змагань ще й фінішував у топ-20 – 18-е місце.

Результат Марусяка на Кубку світу в Планіці став новим рекордом України. Попередній рекорд належав Віталієві Шумбарцю, який у 2010 році посів 21-е місце на етапі в Саппоро.

Крім того, Марусяк став другим українцем, який тричі фінішував у топ-30 на етапах Кубка світу (після Віталія Шумбарця). Причому зробив це 23-річний спортсмен упродовж одного сезону.