“Прикарпаття” втратило перемогу в матчі з “Епіцентром”

Футбольний клуб “Прикарпаття” провів восьмий тур у рамках Першої ліги.

У п’ятницю, 15 вересня, франківська команда приймала на своєму стадіоні команду “Епіцентр” з міста Хмельницький, інформує Фіртка. Для цих колективів – це четверта гра між собою на офіційному рівні.

За сім турів Прикарпаття набрало п’ять очок, здобувши одну перемогу та дві нічиї. Попередній тур франківська команда повинна була зіграти з Металістом, але матч перенесли.

Хід гри

На 20-й хвилині господарі вийшли вперед. Після подачі з кутового, м’яч у свої ворота зрізав капітан гостей Андрій Беженар. Через шість хвилин Прикарпаття розвинуло свою перевагу. Атака розвинулася правим флангом, звідти Шинкаренко прострілив до центру штрафного майданчика і Микита Тітаєвський забив другий гол франківців.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Епіцентр скоротив відставання ще в першому таймі. На 44-й хвилині Данило Кравчук відзначився забитим голом. На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь господарів.

На жаль, Прикарпаття не змогло втримати перевагу. На 74-й хвилині Максим Гірний зрівняв рахунок. Команди зіграли в результативну нічию 2:2.

Таким чином, франківці набирають шість очок та перебувають на восьмій сходинці групи А. Однак, варто зазначити, що Прикарпаття має гру в запасі.