Спортсменка з Калущини стала чемпіонкою України з легкої атлетики

9-11 вересня на стадіоні «Авангард» у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, в якому взяли участь понад 440 спортсменів з 24-х областей країни та міста Києва.

Івано-Франківська область була представлена на цих змаганнях 11 атлетами (вісьмома чоловіками й трьома жінками), з яких лише 20-річна коломиянка Тетяна Харащук здобула дві бронзові медалі у бігу на 200 і 400 м.

Щоправда, її досягнення перевершила вихованка ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради 27-річна Наталія Стребкова зі Студінки, яка уже віддавна представляє на всеукраїнських змаганнях Тернопільську область.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Вона стала чемпіонкою України з бігу на 3000 метрів з перешкодами, прибувши до Луцька з Цюріха, де ще 8 вересня виступала на цій дистанції у фіналі «Діамантової ліги».

Наталія Стребкова впевнено посіла перше місце, випередивши аж на 26 секунд свою найближчу переслідувачку — вихованку Бережанської ДЮСШ Тетяну Когут, пишуть Вікна.

У складі збірної Івано-Франківської області також вдало виступили на чемпіонаті України, увійшовши до ТОП-10 у своїх дисциплінах, вихованці калуських тренерів з легкої атлетики Миколи Шевчука і Миколи Богоносюка відповідно 39-річний Ігор Гелетійта 19-річна Анна Проданчук. Ігор посів 7 місце у бігу на 10000 метрів, а Анна — дев’яте місце у бігу на 1500 метрів.