Україна увійшла в трійку найкращих на Європейських іграх-2023

Україна посіла третє місце у загальному заліку Європейських ігор-2023, які відбулися у Кракові.

Загалом “синьо-жовті” здобули 41 медаль: 21 золоту, 12 срібних та вісім бронзових. Цей результат дозволив їм увійти в трійку найкращих, пише ПІК.

Найкраще наша збірна проявила себе у змаганнях з муай-тай та легкій атлетиці, де українці здобули по шість нагород у кожній дисципліні. Україна виграла медальний залік одразу у чотирьох видах спорту – у муай-таї, карате, стрибках у воду, веслуванні на байдарках і каное.

Medal standings of the European Games Ukraine approached the two 740x375 1

До топ-5 медальної таблиці Ігор увійшли: Італія, яка отримала рівно 100 нагород (35–26–39), Іспанія (21–17–19), Україна (21–12–8), Німеччина (20–16–27), Франція (17–19–26).

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Загалом, медалі здобули 41 із 48 країн, які брали участь у змаганнях.

“Це були яскраві два тижні змагань, які запам’ятаються українським спортсменам на все життя. Були та злети, і падіння, але командний дух не згасає та Україна продовжує демонструвати свою силу, витримку, натхнення та бажання перемоги!“, – написали на сторінці НОК України та олімпійська команда.

Європейські ігри 2023. 21 червня – 2 липня, Краків (Польща)