В Івано-У Франківську пройшов чемпіонат України з баскетболу 3х3 серед жіночих команд

На вихідних, 10-11 грудня, в Івано-Франківську відбулись змагання чемпіонату України серед жінок серед дорослих баскетболісток та в категорії U-23.

В змаганнях дорослих команд участь взяли 8 команд з Івано-Франківська, Рівного, Вінниці, Львову та Житомира. Втім, все завершилось домінуванням місцевих баскетболісток – всі чотири команди з Івано-Франківська пробились до полуфіналів, пише МІСТО з посиланням на  УкрБаскет.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Перше місце в підсумку зайняла команда Франківськ-ПНУ, в складі Кристини Філевич, Вероніки Космач, Оксани Моллової та Дарини Завертайло. Вона у півфіналі здолала ПНУ-U-18 22:12, а в вирішальному матчі переграла 21:11 Пантери-ДЮСШ №2, за яку зіграли Ольга Алексейчик, Анжеліка Ляшко, Катерина Тихонова та Таїсія Удоденко.

Третє місце зайняла команда ІФНМУ в складі Маріани Комарняк, Богдани Лапхан, Анжеліки Костів та Ренати Костів.

В змаганнях в категорії U-23 взяли участь команди з Івано-Франківська, Львову, Житомира, Рівного, Вінниці та Сум. Тут також пару фіналісток склали місцеві команди – Франківськ-ДЮСШ2 обіграв Франківськ-ПНУ U-18 21:11. Чемпіонками стали Вероніка Космач, Богдана Лапхан, Анжеліка Ляшко та Дарина Завертайло. У фіналі вони обіграли Ірину Бугайову, Єлізавета Радловська, Анна Шахватова та Анастасія Шепелюк.