У лабораторії проведуть ряд досліджень на вміст важких металів у воді.
В Івано-Франківській області спеціалісти Лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського басейнового управління водних ресурсів зробили відбір проб води з р. Дуструв, лівої притоки р. Тлумачик, що в Тлумачі, пише Галицький кореспондент.
“В день відбору проби визначили вміст розчиненого кисню у воді, азоту амонійного, нітритів, ортофосфатів, хлоридів, кальцію і магнію та зафіксовано водневий показник рН і мінералізацію. Виявили перевищення вмісту азоту амонійного у 3,4 раза відповідно до нормативів якості поверхневої води”, – йдеться у повідомленні.
Повний спектр досліджень відібраної проби надішлють відповідним органам згідно зі зверненням.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/374279038_620236726953935_1120635222013036242_n-450x600.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/376672886_620236786953929_8528892605420755473_n-450x600.jpg)