Збірна України з баскетболу програла полякам та вилетіла з Євробаскету

Вчора, 11 вересня, Україна грала на стадії 1/8 фіналу Євробаскету, який проходить у Німеччині.

Суперником нашої збірної була збірна Польщі, інформує Фіртка.

Після першої чверті українці поступили із невеликим відставанням у три очки – 21:24. У другій десятихвилинці Україна змогла виправити ситуацію та вийти вперед за підсумком першої половини зустрічі – 45:42.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

На початку третьої чверті українці продовжували зберігати перевагу, та за менш ніж чотири хвилини до її кінця поляки зрівняли рахунок – 59:59, а наприкінці вирвалися вперед – 69:67.

В заключному відрізку, Україна наздоганяла та відігравалася по ходу чверть, проте виграти не вийшло. В результаті перевага поляків у вісім очок – 86:94 та виліт збірної України з Євробаскету-2022.

Найрезультативнішим гравцем матчу в збірній України став В’ячеслав Бобров, який набрав за гру 15 очок. По 13 очок принесли Пустовий і Санон, який, зокрема, оформив вісім асистів.