Збірна України виграла «бронзу» чемпіонату Європи з біатлону в змішаній естафеті

ірна України у складі Ірини Петренко (Варвинець), Віти Семеренко, Богдана Цимбала та Артема Прими стала бронзовим призером у класичній змішаній естафеті чемпіонату Європи з біатлону, який сьогодні завершився у польському місті Душники-Здруй.

Українці поступилися переможцям з Норвегії 52,5 секунди, володарям «срібла» німцям – 21,8 секунди, передає Укрінформ.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

За підсумками чемпіонату Європи Україна посіла четверте загальнокомандне місце. Окрім естафетної «бронзи», в активі «синьо-жовтих» також «золото» Артема Прими у гонці переслідування та «срібло» Анастасії Меркушиної в індивідуальній гонці.

Наступним стартом у біатлоністів буде чемпіонат світу, який 10-21 лютого прийматиме Поклюка (Словенія).

На фото: Артем Прима (biathlon.com.ua).