Бігунка зі Студінки Наталія Стребкова перевершила рекорд України, який тримався 14 років.

І ледь не завоювала першу медаль в кар’єрі на рівні Діамантової ліги.

Українська бігунка Наталя Стребкова стала новою володаркою рекорду України у легкій атлетиці. Трапилося це за підсумками її виступу на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі, де вона бігла дистанцію 3000 метрів з перешкодами, інформують “Вікна” з посиланням на “Суспільне Спорт”

Стребкова у Стокгольмі дебютувала на рівні змагань Діамантової ліги. Перед цим вона змагалася на рівні чемпіонатів Європи, а у 2021 році уперше в кар’єрі виступила на Олімпійських іграх.

Перед етапом у Стокгольмі Стребкова показала другий найкращий результат у кар’єрі у бігу на 3000 метрів з перешкодами. Вона здобула перемогу у Мадриді, пробігши дистанцію за 9:33.11 хвилин.

Як виступила Стребкова на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі?

Головними претендентками на подіум перед стартом були представниця Казахстану Дейзі Джепкемеї, кенійка Розефлін Чепнгетіч, німкеня Геза Краузе, які вибігали у кар’єрі за 9:10.00 хвилин. Проте лише Джепкемеї змогла залишитися у боротьбі за медалі – Краузе не потрапила у топ-5, а Чепнгетіч взагалі не фінішувала.

Натомість Стребкова отримала можливість поборотися за медаль. На заключне коло дистанції українка йшла у топ-5 і вела боротьбу за “бронзу” з швейцаркою Шіарою Шеррер та німкенею Леєю Майєр.

Стребковій майже вдалося фінішувати третьою. Однак на заключних метрах дистанції її випередила Шеррер.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Попри втрачену медаль, Стребкова змогла стати новою володаркою рекорду України. На фініші її час склав 9:24.54 хвилин.

Стребковій вдалося оновити рекорд України, який тримався упродовж 14 років. У 2008 році Валентина Горпініч на Кубку України подолала дистанцію за 9:27.26 хвилин – Стребкова покращила результат більш, ніж на дві секунди.

Щодо свого особистого рекорду, то Стребкова оновила його на сім з половиною секунд. У серпні 2021 року в Угорщині вона подолала дистанцію за 9:32.05 хвилин.