Elina Svitolina, of Ukraine, returns to Simona Halep, of Romania, during the fourth round of the US Open tennis championships, Sunday, Sept. 5, 2021, in New York. (AP Photo/Seth Wenig)

Еліна Світоліна в двох сетах вибила Сімону Халеп та вийшла в 1/4 фіналу US Open

Дев’ята поспіль перемога українки в усіх турнірах.

За результатами першого тижня US Open Еліна Світоліна залишилася єдиною українкою на турнірі: з чотирьох тенісисток в основній сітці лише вона дійшла до третього раунду, а тоді й четвертого. У перших трьох матчах Еліна здобула три перемоги, не віддавши суперницям жодного сету, передає “Суспільне“.

В 1/8 фіналу суперницею Світоліної стала експерша ракетка світу – румунка Сімона Халеп. Це була десята зустріч двох тенісисток: за особистими матчами попереду була Еліна, 5:4. Щоправда, на турнірах Великого Шолому спортсменки зустрічалися двічі, і двічі перемагала Сімона.

Однак в четвертому раунді US Open-2021 Еліна змогла перервати цю серію. Вона вибила Халеп у двох сетах з однаковим рахунком 6:3, щоправда сценарії сетів були різними.

У першій партії Еліна першою віддала свою подачу, але одразу зробила зворотній брейк. Ключовий гейм сету відбувся за рахунку 3:3 на подачі Світоліної: українка відіграла подвійний брейкпоїнт суперниці, захистила подачу, після чого сама зробила брейк і подала на сет – 6:3.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

У другій партії уже Світоліна розпочала зі швидкого брейку, але майже моментально програла свою подачу. Вирішальним знову виявився сьомий гейм: Еліна з третього брейкпоїнту взяла подачу Сімони, тоді захистила свою подачу і почала атакувати за рахунку 5:3 на подачі Халеп. Румунка відповідала своїми атаками, але безуспішно – з третього матчболу українка Світоліна закрила цей матч (6:3) та вийшла в 1/4 фіналу.

У матчі Еліна зробила 5 ейсів, 16 віннерів та 14 невимушених помилок. У Сімони Халеп – 22 невимушені помилки.

• US Open. Четвертий раунд (1/8 фіналу)

Еліна Світоліна (Україна, 5) – Сімона Халеп (Румунія, 12) 2:0 (6:3, 6:3)

“Це точно був сильний матч. Я була дуже налаштована на цю гру, оскільки знала, наскільки сильним бійцем є Сімона, мені потрібно було показати свій найкращий теніс. Думаю, це був чудовий матч, я насолоджувалася ним і дуже задоволена перемогою”. – сказала Світоліна після матчу