спорт
Суспільне Карпати

Франківець Валерій Літанюк увійшов до 40 кращих зі спортивної ходьби на Олімпійських іграх

серпня вночі іванофранківець Валерій Літанюк змагався на Олімпійських іграх у спортивній ходьбі на 50 км. Він посів 39 місце. Загалом у змаганні взяли участь 59 легкоатлетів. Про це йдеться на офіційному сайті Олімпіади.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

“Усім велике дякую за підтримку! Ви — найкращі. Це — вже історія, яку не зміниш… Строго не судіть”, — написав на своїй сторінці у Facebook Валерій Літанюк.

Спортсмен здолав дистанцію за 4 год. 14 хв і 5 с. На 12 хв 45 с швидше фінішував інший українець Мар’ян Закальницький, він — 25-й. Ще один легкоатлет з України Іван Банзерук не фінішував.

“Золото” у спортивній ходьбі на 50 км здобув спортсмен із Польщі Давид Томала із часом 3 год. 50 хв і 8 с. На 36 с пізніше фінішував Йонатан Гільберт. У нього — “срібло”. “Бронзовим” призером Олімпіади з результатом 3 год. 50 хв і 59 с став Еван Данфі з Німеччини.

В олімпійську збірну України Валерій потрапив завдяки вдалому виступу на командному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби в Подєбрадах (місто у Чехії — ред.). Він тренується під керівництвом майстрині спорту України міжнародного класу Христини Юдкіної.