Традиційно в січні у Коломийській громаді відбувається калейдоскоп подій з нагоди Різдвяних свят.
Цьогоріч всі вони об’єдналися в один великий фестиваль – “Живе Різдво”. Він триває вже, але попереду ще багато заходів. Які саме, дивіться на афіші. “Запрошую всіх мешканців та гостей громади разом поєднатися за Колядою в ці святкові дні. Водночас не забуваємо про необхідність дотримання карантинних норм”,- каже міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271391430_1033492890567061_7613191738059116177_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ws88eLFhI2UAX_CNPTV&tn=ZP-Ep4ODcW5Dvbkx&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT86AsfwsO8DPluq5ncNgtYxxaZ-Hp1t1DxNaJo1tQ1l5g&oe=61DAEA01)