Коломиянин Любомир Сагалюк виступив на престижному турнірі в Ірані

В іранському місті Табріз відбувся престижний міжнародний турнір з вільної баротьби “Кубок Тахті-2018”.

Нашу область представляло двоє спортсменів, пише Коломия сьогодні з посиланням на Sport.if.ua.

У ваговій категорії 92 кг змагався майстер спорту України, коломиянин Любомир Сагалюк.

У ваговій категорії 74 кг  – майстер спорту міжнародного класу, 26-річний Іван Кусяк.

Любомиру Сагалюку вдалося подолати раунд 1/8 фіналу, впевнено здолавши киргизького атлета Бахтияра Карагуль Уулу. А от в чвертьфіналі коломиянин поступився представнику Ірану Хосейну Шахбазі – 5:2. Як підсумок – 8 місце у Сагалюка на цьому престижному міжнародному турнірі.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Досвідчений Іван Кусяк вже на стадії 1/8 фіналу отримав дуже сильного суперника – Бекжана Камчибекова із Киргизстану, якому поступився з рахунком 6:2. Таким чином наш спортсмен зайняв 14-те місце у своїй ваговій категорії.

Найкраще серед українців виступили львів’янин Василь Шуптар (72 кг) та одесит Семен Радулов (70 кг), які в своїх вагових категоріях здобули бронзові нагороди.