Коломиянин Віктор Голіней – чемпіон Європи з пауерліфтингу

Загалом прикарпатські спортсмени на чемпіонаті Європи у чеській Пльзені вибороли чотири золоті нагороди.

У дорослому турнірі найкращим став спортсмен з Коломиї Віктор Голіней (тренери В. П. Грицко та А. В. Литвин), пише ПІК. Наш земляк у категорії понад 120 кг став чемпіоном Європи з сумою триборства 1100 кг та зібрав повний комплект малих золотих медалей:

• 420 кг – у присіданні;
  • 322,5 кг – у жимі;
  • 357,5 кг – у тязі.

Таким чином, прикарпатські спортсмени на чемпіонаті Європи у чеській Пльзені вибороли чотири золоті нагороди.

Окрім Віктора Голінея, чемпіонами Європи серед юніорів стали Вікторія Костюк (понад 84 кг) та Дмитро Голіней (до 120 кг), а також Іванна Голіней у ваговій категорії до 76 кг.

Результати прикарпатських спортсменів на чемпіонаті Європи:

1 місце серед дівчат (до 76 кг)  Іванна Голіней:
присідання – 145 кг (1 місце), жим лежачи – 85 кг (2 місце), тяга – 130 кг (1 місце)

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

1 місце серед юніорок (понад 84 кг) – Вікторія Костюк:
присідання – 210 кг (1 місце), жим лежачи – 115 кг (2 місце), тяга – 165 кг (2 місце)

1 місце серед юніорів (до 120 кг) – Дмитро Голіней:
присідання – 320 кг (1 місце), жим лежачи – 222,5 кг (2 місце), тяга – 307,5 кг (1 місце)