Manchester United's Cristiano Ronaldo celebrates after scoring the opening goal during the English Premier League soccer match between Manchester United and Newcastle United at Old Trafford stadium in Manchester, England, Saturday, Sept. 11, 2021. (AP Photo/Rui Vieira)

Кріштіану Роналду двічі забив у першому матчі після повернення в “Манчестер Юнайтед”: відео

Кріштіану Роналду повернувся на “Олд Траффорд” і зробив це дуже результативно.

Клубний футбол повернувся після паузи на матчі збірних. У чемпіонаті Англії розпочалися поєдинки четвертого туру, і головна увага була спрямована на “Олд Траффорд” – повноцінне повернення в МЮ мав оформити Кріштіану Роналду, передає Суспільне.

Роналду повернувся у “Манчестер Юнайтед” наприкінці серпня, отримав сьомий номер, але дебюту довелося почекати через паузу на матчі збірних: Кріштіану відправився у розташування Португалії на відбіркові матчі до чемпіонату світу.

У збірній Португалії Роналду провів лише один матч, ставши новим володарем світового рекорду. Після чого достроково прибув у МЮ та почав готуватися до матчу із “Ньюкаслом”. У якому ж і здійснив довгоочікуване повернення.

Яким було повернення Роналду в МЮ?

За день перед матчем проти “Ньюкасла” головний тренер МЮ Уле-Гуннар Сульшер натякав на дебют португальця. “Він провів гарний тиждень разом з нами, і точно вийде на поле у певний час, це точно”.

На матч з “Ньюкаслом” Сульшер включив Роналду у стартовий склад – на позицію центрального нападника. Крім португальця, в основі з’явилися ще два новачки МЮ – захисник Рафаель Варан та вінгер Джейдон Санчо.

Із Роналду у старті МЮ розпочав матч досить активно. З перших хвилин “манкуніанці” почали атакувати ворота “Ньюкасла”. Кріштіану також брав участь в атаках, але перші дії були не досить ефективними.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Проте у компенсований час до першого тайму саме дії Роналду призвели до голу МЮ. З ударом Мейсона Грінвуда голкіпер “Ньюкасала” Фредді Вудман впорався, але помилився, не втримавши м’яча. Роналду був першим на добиванні – 1:0.

Особливо ефектно відреагували на гол Роналду вболівальники на “Олд Траффорд”. У момент традиційного празднування Кріштіану стадіон “вибухнув”, загудівши у момент його фірмового стрибка.

У другому таймі “Ньюкасл” зрівняв рахунок: помилкою Люка Шоу скористалися Аллен Сен-Максимен та Хаві Манкільо, який і забив гол у ворота МЮ. Але перевага гостей була нетривалою: той-таки Роналду, отримавши пас від Шоу, відірався від суперника і направив м’яча точно між ніг голкіперу.