футбол

Кубок України з футболу: “Прикарпаття” йде далі, галицькі “Карпати” вилітають

Відбулись матчі другого попереднього етапу Кубку України з футболу. На цій стадії змагання в боротьбу за трофей вступили команди Другої та Першої ліг. Обидві прикарпатські команди свої виїздні матчі зіграли на Львівщині. Суперником МФК “Прикарпаття” став аматорський “Фенікс” (Підмонастир), а галицькі “Карпати” зійшлись у дербі з львівськими “Карпатами” Матківського, – повідомляє Фіртка.

Івано-Франківці впевнено розгромили львівських аматорів вдруге в сезоні забивши 6 голів в одному матчі. Інтрига в матчі майже зникла із стартових хвилин. Адже вже на 6 хвилині матчу рахунок був 2-0 на користь гостей. Спочатку Роман Барчук на 3 хв гри вдало завершив розіграш кутового, а ще за дві хвилини Владислав Семотюк реалізував пенальті, призначене за порушення правил проти Василя Геника. На 23 хв матчу Ростислав Волошинович довів справу до розгрому 3-0. Вочевидь розслабившись прикарпатці пропустили гол вже у наступній атаці. Затяжну атаку скориставшись розслабленістю захисту гостей завершив Костянтин Деревльов. Тож команди пішли на перерву за рахунку 3-1 на користь івано-франківців.

Гольова феєрія продовжилась і в таймі другому. Спочатку на 72 хвилині матчу нігерійський легіонер господарів Адель Бабатунде повернув господарів у гру 2-3. Та протрималась інтрига лічені хвилини. Вже на 75 хв матчу Михайло Плиско знову відновив паритет у два м’ячі, а ще за чотири хвилини Назарій Воробчак збільшив перевагу франківців до трьох голів 2-5. Остаточний рахунок матчу на 89 хв встанови все той же Михайло Плиско. Тож закономірна перемога гостей 2-6.

Варто зазначити, що з 74 хв. господарі поля грали у меншості.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

У дербі “Карпат” все вирішив єдиний гол забитий львів’янами на початку другого тайму. На 56 хв матчу Максим Гуменюк виявився найспритнішим на добиванні після того як з ударом Дениса Кожанова впорався голкіпер галичан Зелінський.До кінця матчу гості мали не одну можливість зрівняти рахунок та цього вечора фортуна була на боці львів’ян, котрі й продовжать боротьбу за трофей.

Жеребкування третього попереднього етапу розіграшу Кубка України відбудеться 19 серпня у столичному Будинку футболу (початок о 16:00). Базовий день матчів цієї стадії – 31 серпня, у ній візьмуть участь 22 переможці другого попереднього етапу.

Фінальний поєдинок за Кубок України сезону-2021/2022 буде зіграно 11 травня 2022.