Близько сотні дітей навчаються на курсах з вивчення англійської мови в Коломиї. Перший етап «English school BPP» розпочався в середині травня.
Наразі навчання проводиться для 6 груп. Це діти віком від 4 до 7 років.
-Курси – гарна можливість для діток вивчити або вдосконалити навички англійської мови. Я рада, що знайшлася людина, яка надала діткам цю можливість. Ми вчимося не за шкільною програмою, а за автентичними підручниками, написаними носіями мови. Любомир Жупанський повністю забезпечив як нас, викладачів, так і всіх діток необхідними матеріалами. І взагалі ініціював такі курси.
Коли мені запропонували спробувати, я не вагалася. Адже одразу пообіцяли забезпечити всіма методичними посібниками, які я оберу сама, а також самій скласти програму, за якою дітки будуть займатися. Я називаю це “освіта по-фінськи”, якій варто повчитися Україні.
Саме в цій країні вчителі самі обирають програму та засоби. В Фінляндії головне – кінцевий результат. Завдяки Любомиру Степановичу ми закупили автентичні підручники, які навчають “живої” розмовної мови, яка знадобиться діткам в майбутньому. Навчання проходить у вигляді гри. Тому дітям весело та цікаво”, – каже одна з викладачів Ірина Лаврук.
“Син дуже задоволений, хоче ходити і навчатись, тобто я не заставляю його. Йому дуже цікаво на заняттях, вже знає кілька букв і кольори”, – коментує Світлана Авілова, мама 6-річного Матвія.
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-imagejh-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/IMG_2596-1-1024x683.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-imagefj-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/lohj-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-image-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-imagefjf-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-imagehk-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-imagej-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-imagekg-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-imagek-1-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-imagemjh-1024x682.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2018/06/viber-imagelh-1024x682.jpg)
Курси організовані за сприяння голови Коломийської міської організації «Солідарність» Любомира Жупанського та за ініціативи ГО «Солідарна Молодь”.