На Прикарпатті, біля села Олешів, на ділянці 50 на 60 м висадили молоді дерева у формі тризуба. За кілька років малий Герб України можна буде побачити з висоти пташиного польоту та з космосу.
Про це у Фейсбуці повідомляє Тлумацька міська рада, передає Укрінформ.
«У лісі поблизу с. Олешів Тлумацької міської територіальної громади відбулася патріотично-екологічна акція з посадки молодих дерев. Під час акції її учасники на ділянці 50 на 60 метрів висадили молоді саджанці дерев у формі малого Герба України – тризуба. Колір листя цих дерев буде відрізнятися від кольору загального масиву лісу, тож через кілька років його можна буде побачити не лише з висоти пташиного польоту, а й навіть з космосу», – запевняють у Тлумацькій міськрада.
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2022/04/B17D6D6A-CCE9-49DD-8A14-965CBC31EEB6-768x1024.jpeg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2022/04/A7FBA202-75E4-4D9F-88A0-099C63B41DD1-768x1024.jpeg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2022/04/DECF3FE4-93FE-48D6-BA2C-F262B8983C81-768x1024.jpeg)