На Верховинщині провели міжобласний турнір з вільної боротьби

Днями у Верховині провели перший міжобласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Загалом до Верховини завітали 12 команд як з нашої області (Косів, Ворохта, Снятин, Івано-Франківськ, Калуш, Верховина), так й із сусідніх (Мигово, Берегомет, Коритне, Путила, Банилів – Чернівецька область та місто Львів. Змагання проходили у 10 вагових категоріях.

Їх учасниками стали 87 спортсменів. Команду Верховинської ДЮСШ представляли 14 учнів.

Золоті нагороди міжобласного турніру у верховинців завоювали Олександр Коржук (26 кг), Іван Колотило (30 кг), Марія Неміш (дівчата) (32 кг).

Срібними призерами турніру стали Максим Олексюк (23 кг), Сергій Данилевич (30 кг), Марія Неміш (юнаки) (32 кг).

Бронзові медалі здобули Арсен Мицканюк (21 кг), Павло Димидюк (32 кг), Володимир Тинкалюк (48 кг).

У загальнокомандному заліку Верховинська ДЮСШ посіла І місце.

Призерів і переможців змагань нагороджено кубками, грамотами та медалями.