На війні з московськими окупантами загинув мешканець села Яківка Обертинської територіальної громади Михайло Луцик.
Про загибель молодого бійця повідомив Петро Пісак, пише KURS.
“Сумна звістка облетіла с. Яківка (Тлумацького району Івано-Франківської області) про смерть земляка Луцика Михайла. Він відстоював свободу власної держави. Та, на жаль, не повернувся живим з поля бою російсько-української війни. Ми бережемо спогади про кожного з Героїв. Вічна їм слава!”.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2022/03/276062383_1569874293398341_1113706383261920419_n.jpg.pagespeed.ce.jR_0Nlmkdz.jpg)