Невтішний рахунок: “Прикарпаття” програло харків’янам

Чергову поразку зазнав ФК “Прикарпаття” під час гри із харківською командою “Металіст 1925”. Гра закінчилася з рахунком 1:0, повідомляють на сайті футбольного клубу.

Про це пише Галицький Кориспондент.

“Металіст 1925” далеко не завжди радує своїх вболівальників результатом та змістовною грою, однак сьогодні харків’яни не могли зіграти погано – вже надто немічним був суперник. “Прикарпаття” дозволяло грати і створювати моменти, але слабка реалізація не дозволила харків’янам піти у відрив.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Хоча все розпочалося добре: Криськів після сольного проходу відпасував на Дерека, а для того не склало труднощів звільнитися з-під опіки та пробити повз голкіпера. Згодом у Дерека було ще два-три моменти: після передачі Савіна він класно прийняв м’яча, розвернувся і пробив прямо в корпус Новаку, який вийшов з воріт, а після скидання від Лукаса з кількох метрів “зарядив” у стійку.

“Прикарпаття” за тайм огризнулося лише раз – Барчук вийшов на ударну позицію та сильно пробив, але не розрахував з точністю. Вже після перерви гості додали швидкості та активності до своїх дій, проте все одно не створювали “Металісту 1925” гідної протидії.

“Прикарпаття” намагалося притримати м’яч у себе, але активними в складі гостей були лише окремі футболісти – злагоджених командних дій не простежувалося. Забити в таких умовах було вкрай складно – лише Воробчак загрожував воротам Коваленка дальнім ударом.