Оскар 2019: список переможців в основних номінаціях

В Лос-Анджелесі пройшла урочиста церемонія нагородження премій Американської кіноакадемії.

Переможцем в номінації “Найкращий фільм” стала стрічка Пітера Фареллі “Зелена книга”. До церемонії вважалося, що премію в цій категорії отримає “Рома” (“Рим”) Альфонсо Куарона, пише BBC.

  • Оскар 2019 у фото: гламур на червоній доріжці
  • Незвичайні факти про цьогорічний Оскар

Загалом у “Зеленої книги” – перемоги в трьох номінаціях, зокрема в категорії “Найкращий актор другого плану” і “Найкращий оригінальний сценарій”.

Найбільше “Оскарів” – в “Богемної Рапсодії” (4). Водночас у “Роми” і “Чорної пантери” – по три.

Ось, як виглядає список переможців в основних номінаціях:

Найкращий фільм

  • Переможець: “Зелена книга”
  • “Чорна пантера”
  • “Богемна рапсодія”
  • “Фаворитка”
  • “Чорний куклукскланівець”
  • “Рома”
  • “Народження зірки”
  • “Влада”

Найкращий фільм іноземною мовою

  • “Рома” – Мексика
  • “Капернаум” – Ліван
  • “Холодна війна” – Польща
  • “Робота без авторства” – Німеччина
  • “Крамничні злодюжки” – Японія

Найкращий режисер

  • Переможець: Альфонсо Куарон – “Рома”
  • Йоргос Лантімос – “Фаворитка”
  • Спайк Лі – “Чорний куклукскланівець”
  • Адам Маккей – “Влада”
  • Павел Павліковський – “Холодна війна”

Найкращий актор

  • Переможець: Рамі Малек – “Богемна рапсодія”
  • Крістіан Бейл – “Влада”
  • Бредлі Купер – “Народження зірки”
  • Вігго Мортенсен – “Зелена книга”
  • Вільям Дефо – “На порозі вічності”

Найкраща акторка

  • Переможниця: Олівія Колман – “Фаворитка”
  • Леді Гага – “Народження зірки”
  • Яліца Апарісіо – “Рома”
  • Гленн Клоуз – “Дружина”
  • Мелісса МакКарті – “Чи зможете ви мені пробачити?”

Найкращий актор другого плану

  • Переможець: Махершала Алі – “Зелена книга”
  • Адам Драйвер – “Чорний куклукскланівець”
  • Сем Елліотт – “Народження зірки”
  • Річард Грант – “Чи можете ви мені пробачити?”
  • Сем Роквелл – “Влада”

Найкраща акторка другого плану

  • Переможниця: Реджина Кінг – “Якби Біль-стріт могла заговорити”
  • Емі Адамс – “Влада”
  • Маріна де Тавіра – “Рома”
  • Емма Стоун – “Фаворитка”
  • Рейчел Вайс – “Фаворитка”

Найкращий мультфільм

  • Переможець: “Людина-павук: Навколо всесвіту”
  • “Суперсімейка-2”
  • “Острів собак”
  • “Мірай з майбутнього”
  • “Ральф-руйнівник-2: Інтернетрі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.