Правоохоронці викрили та припинили злочинну діяльність двох чоловіків, які впродовж чотирьох місяців здійснювали крадіжки з новобудов у трьох районах області.
Зловмисники уже готували документи для виїзду за кордон, але їм завадили прикарпатські правоохоронці. Чоловікам загрожує від трьох до шести років позбавлення волі, повідомляє прес-служба поліції області.
Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром
Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37
18 серпня у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) Кримінального кодексу України, оперативники карного розшуку обласної поліції спільно з оперативниками і слідчими Косівщини і Городенківщини із залученням роти поліції особливого призначення та під процесуальним керівництвом прокуратури провели санкціоновані обшуки за місцем проживання зловмисників. Йдеться про 37-річного і 31-річного мешканців Городенки, які раніше судимі за скоєння аналогічних злочинів.
До злочинів вони готувалися заздалегідь: для конспірації позичали автомобілі, хоч мали власні транспортні засоби, і обкрадали домівки лише вночі. За чотири місяці чоловіки обікрали новобудови у Косівському, Снятинському і Городенківському районах. У цих помешканнях ніхто не проживав, там проводилися ремонтні роботи. Більше того – як правило, зловмисники обирали новобудови, де поблизу не було ані сусідів, ані інших закладів. Чоловіки крали все, що потрапляло у їх поле зору: від побутової техніки і до будівельних матеріалів, якими власники облаштовували дім. Демонтували навіть вставлені вікна і двері. Під час обшуку поліцейські виявили та вилучили два вантажні автомобілі викрадених речей. Підозрювані у злочинах кажуть, що крали їх для власних домашніх потреб.
Зловмисникам повідомлено про підозри за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють всі обставини крадіжок і суму викраденого. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк на строк від трьох до шести років. Досудове розслідування триває. Невдовзі суд обере мешканцям Городенки запобіжний захід.
![Світлина від Поліція Івано-Франківської області.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118085456_4635627673144503_3968089561098473890_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=BTosMk1g334AX-yVKYt&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=d7626439d453a4de1bfa92fa556109ef&oe=5F63C5CF)
![Світлина від Поліція Івано-Франківської області.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118238877_4635627773144493_323345566524154043_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=Hv26TDJtlUAAX9cvlic&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=1d264fb36e0d8cc2f1545bd8ff4b202b&oe=5F64EC3F)
![Світлина від Поліція Івано-Франківської області.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118177537_4635627403144530_633928064587752371_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=zJHtG8itJjAAX_65hTF&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=29e0fd32fbc650734ee7056510fa0b7f&oe=5F634168)
![Світлина від Поліція Івано-Франківської області.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118282833_4635627396477864_8152379709578400752_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=E_tHhu5HKXAAX_mhUlr&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=07b2cfede03170df3607afe371ff8134&oe=5F63C23E)
![Світлина від Поліція Івано-Франківської області.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118208818_4635627579811179_4663016968174582603_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=1V7wSjZ9vTcAX8uoKrq&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=3e3beb53836dd8bf3b502831df36c75b&oe=5F6344EC)
![Світлина від Поліція Івано-Франківської області.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118134392_4635627599811177_2453322145719034293_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=LWiQGBCiBHsAX9wacv4&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=4bea3f330c4e5bb3a0d7afa1c3112a75&oe=5F63F2D3)
![Світлина від Поліція Івано-Франківської області.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118226601_4635627733144497_4615520893514830847_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=Jmhx8ysJCDQAX-vdZ2W&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=2c0035dc1255500d76b897dfce3748fa&oe=5F633222)
![Світлина від Поліція Івано-Франківської області.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118256082_4635627786477825_4043993725810077501_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=MY9MkSdy0asAX-55AnS&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=ab08514bc2b0c6bf5dc545ba48a93a13&oe=5F63C9CC)
![Світлина від Поліція Івано-Франківської області.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118192125_4635627859811151_5079141057589672439_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=O9XXAIlQ3q0AX-Ub6RJ&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=0b38e757f23a7682aa0bb7ac559fce68&oe=5F64C6F4)