У рамках благодійного проекту «Солідарність – доброта об’єднує» волонтери продовжують допомагати потребуючим, малозабезпеченим та багатодітним родинам, людям з інвалідністю та пенсіонерам.
Днями було передано продуктові набори у місті Коломия.
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/103583116_2974249406161674_2577972895484282384_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=aPNTH9deFn4AX-BhFUg&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=275e652f5b52b6a4f301fac2d070ef94&oe=5F12704D)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/104113444_1228187130846611_9088307705531029674_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=DaMDBbxp5agAX8cBGvR&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=19b28b240d5ef4b63459faad5805cd2c&oe=5F0F70C0)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/104207567_1045941785820700_179530018316060938_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=KvS6JOD4RDsAX-SyKBJ&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=ebf633b89d47c69ed08c4c39844e5d5a&oe=5F0F6CF2)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/103579537_903761466702427_772296561472542584_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=sPPxfO_e5HUAX9G5njz&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=4b2ad0b056968c84337e2ac5161a26c1&oe=5F1107B3)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/103729144_688906445003366_2033742830449566468_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=WUhX5QtUMecAX-O-nzm&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=a01444a791e696598cbc5599c702dd53&oe=5F0EF104)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/103368471_582170762682721_640957435691102816_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=2XqUY95KEpQAX_M0ONf&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=5cd8608b15001a81b4b1ccea2c4a03d1&oe=5F0F0099)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/104017714_298205927865946_2202216836847070826_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=4bqjH0kUce0AX8q42Nc&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=6013fc825bf4d2f60e26d446016a3308&oe=5F1242AE)
У рамках благодійного проекту «Солідарність – доброта об’єднує» волонтери продовжують допомагати потребуючим, малозабезпеченим та багатодітним родинам, людям з інвалідністю та пенсіонерам.
Днями було передано продуктові набори у місті Коломия.