Прикарпатка привезла”срібло” з міжнародних змагань

Днями в Бухаресті пройошов Чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, в якому взяла участь збірна команда України.
Спортсменка із Надвірної Олена Сайко посіла друге місце, здобувши у “скарбничку медалей” нашої збірної срібну нагороду, повідомляє ОДА.

Як інформують в управлінні спорту облдержадміністрації, у запеклій боротьбі Олена перемогла досвідчених спортсменок з Америки, Мексики, Монголії та, на жаль, у фінальному поєдинку поступилась борчині із Білорусії.

Слід відзначити, що у ваговій категорії, в якій виступала прикарпатська борчиня, а це 64 кг, брали участь взяли понад 20 учасниць.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Ще один спортсмен із Надвірної – Іван Пилип’як – представляв Івано-Франківщину в змаганнях серед чоловіків, але зумів лише посісти сьоме місце у ваговій категорії 57 кг. Додамо, Івану всього 21 рік, а змагався він із спортсменами значно старшими, а яких вікова категорія біля 30 років.

Обоє спортсменів тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Євгенія Боднарука та тренера Андрія Микитина.