Прикарпатські легкоатлети здобули медалі на всеукраїнських змаганнях

16 грудня у Броварах відбулися всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2000 року народження і молодших, присвячені пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла.

Збірну команду Івано-Франківської області представляли шестеро юних спортсменів. Незважаючи на малу кількість атлетів із Івано-Франківщини, котрі виступали лише в окремих бігових дисциплінах, вони спромоглися набрати 147 очок і посісти в загальнокомандному заліку 13 місце серед 22 команд з різних областей України та міста Києва, пише sport.if.ua.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Найбільший особистий внесок в досягнення такого підсумкового спортивного результату нашої команди зробив 17-річний Тарас Шинкар, який тренується під керівництвом Марти Ханенків, Миколи Шевчука та Дмитра П’ятничука. На цих змаганнях він здобув перемогу в бігу на 800 метрів серед юнаків, встановивши на цій дистанції новий особистий та обласний рекорд – 1:59.88.

За словами тренера, Тарас виправдав його очікування уже в першому офіційному старті на 800 метрів. На IX міжнародний турнір з легкої атлетики “College Open”, що проходив на початку грудня 2017 року в Івано-Франківському коледжі фізвиховання. Тарас здобув переконливу перемогу, подолавши дистанцію з новим рекордом цих змагань – 2:00.54. Донедавна він належав Юрію Грищишину – 2;00.57.

Микола Шевчук також повідомив, що ще одну медаль на всеукраїнських змаганнях у Броварах виборола 16-річна Дарина Токарєва з Івано-Франківська, яка займається у заслуженого тренера України з легкої атлетики Михайла Перегінця. Вона посіла третє місце в бігу на 800 метрів серед дівчат.

Високих результатів на цих змаганнях досягли і калуські легкоатлетки Анна Проданчук (4 місце в бігу на 1500 метрів, тренер-викладач Калуської ДЮСШ Микола Богоносюк) та Вікторія Кривцун (5 місце в бігу на 800 метрів, з якою займаються тренери Микола Шевчук і Марта Ханенків).