Прикарпатські легкоатлети змагатимуться за першість на міжнародному чемпіонаті у Німеччині

7-12 серпня у Берліні пройде чемпіонат Європи з легкої атлетики. Виконавчий комутет ФЛАУ затвердив склад збірної України із спортивної ходьби та марафону.

До складу української дружини ввійшли і наші провідні прикарпатські скороходи – Христина Юдкіна та Валерій Літанюк. Спортсмени змагатимуться у дисципліні спортивна ходьба 50 км, інформує “sport.if.ua“.

У травні в китайському місті Тайцані на шосейній трасі відбувся чемпіонат світу зі спортивної ходьби. Наші спортсмени, Христина Юдкіна та Валерій Літанюк в складі збірної команди України здобули дві медалі. У командному заліку Валерій Літанюк на дистанції 50 км. показавши час 3.53.05 стає срібним призером серед чоловіків, а Христина Юдкіна на дистанції 50 км. пройшла з часом 4.22.14 серед жінок та здобула бронзову нагороду.