Прикарпатські спортсмени здобули медалі на ІІ Європейських іграх

Днями відбулася прес-конференція за підсумками ІІ Європейських ігор “Мінськ – 2019”.

11 спортсменів представляли область на ІІ Європейських іграх у Мінську, та 6 з них повернулись додому з медалями. а також збірна виграла у загальнокомандному заліку.

Подвійним чемпіоном став Станіслав Сеник, який був першим у змішаній естафеті 4х4000 м, а також збірна виграла у загальнокомандному заліку. Спортсмен представляє Івано-Франківську ШВСМ і тренується під керівництвом Михайла Перегінця.

Срібною призеркою з боротьби самбо у ваговій категорії 64 кг стала Олена Сайко. А бронзову нагороду у ваговій категорії 80 кг отримала Галина Ковальська. Тренером збірної України з самбо є заслужений тренер України Боднарук Євгеній, під його керівництвом команда була представлена 10 учасниками, з них 4 спортсменки зайняли призові місця.

Спортсмени дякують за підтримку друзям і родичам та зізнаються, що не очікували на таку велику кількість вболівальників, які спостерігали за прямою трансляцією.