Прикарпатський борець завоював “бронзу” на чемпіонаті Європи в Туреччині

У Туреччині в місті Стамбул свого завершення добіг чемпіонат Європи з боротьби серед молоді (U-23). В останній день змагань бронзову медаль виборов прикарпатський спортсмен Андрій Свирид.

Калушанин Андрій Свирид у віковій категорії до 65 кг  здолавши на стадії 1/8 фіналу грузина Едемі Болквадзе, на чвертьфінальній стадії поступився азербайджанцю Анварбеку Далгатову, який в підсумку здобув срібні нагороди. А прикарпатець продовжив боротьбу у втішному турнірі, в якому здолав болгарина Дімітара Іванова, німця Ніколаса Дорна та здобув бронзу Євро, інформує “sport.if.ua”.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Петро Білейчук (61 кг) з Івано-Франківська зайняв 5-те місце в своїй віковій категорії, програвши в бронзовій сутичці грузину Теймуразу Ванішвілі.

Христина Береза  зайняла 11 місце у ваговій категорії 53 кг.

А уродженка Долини Оксана Лівач, яка вислупає за Львівщину, перемогла у віковій категорії до 50 кг.