Фото ілюстративне

Приміський потяг Івано-Франківськ – Коломия тимчасово змінить розклад руху

Розклад руху приміського поїзда №6434 Івано-Франківськ – Коломия зазнає тимчасових змін.

У зв’язку з виконанням робіт із капітального ремонту колії на станції Марківці зазнає тимчасових змін розклад руху приміського поїзда №6434 сполученням Івано-Франківськ – Коломия, інформує WestNews.

Впродовж 17-20 квітня цього року поїзд курсуватиме за таким розкладом:

відправлення зі ст. Івано-Франківськ 17:46,

Бистриця 17:51-17:52,

Хриплин 17:56-18:05,

Діброва 18:15-18:16,

Марківці 18:19-18:21,

Ворона 18:28-18:29,

Отиня 18:35-18:38, пл. 16 км. 18:43-18:44,

Голосків 18:48-18:50,

Хлібичин 18:56-18:57,

Черемхів 19:03-19:04,

Коршів 19:13-19:15,

Годи-Турка 19:25-19:27,

П’ядики 19:32-19:33,

прибуття на ст. Коломия 19:40.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потяг “Коломия-Делятин” збив п’яного чоловіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.