Найприємніше, що може бути для депутата – це виконання передвиборчої обіцянки, повідомила на своїй сторінці у Facebook голова фракції ЄС Коломийської міської ради Галина Беля.
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2021/10/244588929_2985444738389406_8473837556178695500_n.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2021/10/244642292_2985444555056091_6898978595226135608_n.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2021/10/244376150_2985444278389452_8174903132477524530_n.jpg)
“Вулиця Костомарова – це округ по якому мене обрали депутатом міської ради, і я маю наміри виконати за каденцію всі свої обіцянки та зробити для коломиян місто в якому комфортно проживати”, – йдеться в повідомленні.
Питання тротуару для мешканців будинку та пішоходів – вирішене! Це було першочерговою проблемою, яка вже зникла. Наступним кроком буде облагородження прибудинкової території та облаштування паркомісць для автомобілів, – додає в дописі голова фракції ЄС.