У тинівки альпійської почався шлюбний сезон. Птахи споруджують гнізда в обсерваторії на Піп Івані.
Про це у фейсбук розповів гірський рятувальник Василь Фіцак. Він зазначає, що цьогоріч весна затягнулася, тому шлюбний сезон у птахів почався пізніше, інформує “Галка”.
“Минулого року пташки вже сиділи на кладках. Цьогоріч все затяглось. Але тільки потепліло і виглянуло сонечко в тинівок почались шлюбні ігри та будівництво гнізд”, – розповідає рятувальник.
У тріщинах обсерваторії тинівки споруджують два гнізда. Додамо, що птахи занесені до Червоної книги України, також вид знаходиться під охороною Бернської конвенції.
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2020/06/101632005_2662691280503904_8372391735808304511_o.jpg)
![](https://galka.if.ua/app/uploads/2020/06/101685706_2662691050503927_9106192265943187124_o.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2020/06/ptaha-1024x683.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2020/06/ptaha2-1024x683.jpg)