Старовинна ікона Юди-Тадея буде зберігатись у найдавнішому храмі Коломиї.
Про це повідомили в Парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії міста Коломия, передає ЗК.
“З благословення Преосвященного Владики Василія (Івасюка), від сьогодні старовинна ікона Святого Апостола Юди-Тадея, брата Господнього буде зберігатись в найдавнішому храмі Коломиї”, – йдеться в повідомленні парафії.
Йдеться про Церкву Благовіщення Пречистої Діви Марії за адресою: місто Коломия, вулиця Карпатська, 2. Це пам’ятка архітектури національного значення, яка відноситься до найкращих зразків гуцульського сакрального будівництва. З 2018 року церква належить громаді УГКЦ.
![](https://kuryer.if.ua/wp-content/uploads/2020/10/121632926_1043021049482370_4167885054545659130_n-360x360.jpg)
![](https://kuryer.if.ua/wp-content/uploads/2020/10/121530346_1043021066149035_8269871329133095119_n-360x360.jpg)
![](https://kuryer.if.ua/wp-content/uploads/2020/10/105373710_955799194871223_6720968661525674421_n-360x360.jpg)