В коломийському Міському палаці культури “Народний дім” волонтери виготовляють цигарки для військових.
В “Народному домі” міста Коломиї ще донедавна лунали пісні, відбувались різні концерти та танці. А нині в приміщенні культурного центру яблуку ніде впасти, не тому, що люди прийшли співати, або відпочивати, а радше навпаки – працювати та допомагати, пише Фіртка.
Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром
Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37
В кожній залі кипить робота, тут небайдужі виготовляють, збирають, шиють, виконують різні потреби наших захисників. Хоч і не дуже здорово, але в цьому є велика потреба, в стінах Міського палацу культури працює цех з виготовлення цигарок, розповідає координаторка волонтерського центру в “Народному домі” Галина Беля.
“Ми купуємо тютюн, а ще багато хто зараз його нам дає безкоштовно, бо вже знають нас і розуміють для кого ми це все робимо. Велика необхідність є в гільзах для набивання сигарет”, – каже жінка.
Координаторка просить всіх, хто має можливість приносити гільзи для набивання сигарет в “Народний дім”, який знаходиться за адресою: м. Коломия, вулиця Театральна, 27.
![](https://firtka.if.ua/data/external/source/%D0%A3%D0%9B%D0%AF%D0%9D%D0%90/%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4/%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0/77cd641b-6552-4284-b1fc-f2b6b8806787.jpg)
![](https://firtka.if.ua/data/external/source/%D0%A3%D0%9B%D0%AF%D0%9D%D0%90/%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4/%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0/32a0e941-d8cc-4fe0-bf17-d24da75c9a17.jpg)
![](https://firtka.if.ua/data/external/source/%D0%A3%D0%9B%D0%AF%D0%9D%D0%90/%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4/%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0/c864f792-dca9-4fd8-a0ff-9dab7a894006.jpg)
![](https://firtka.if.ua/data/external/source/%D0%A3%D0%9B%D0%AF%D0%9D%D0%90/%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4/%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0/7f388aa5-e935-4dfc-bda1-d9f54e4cb115.jpg)
![](https://firtka.if.ua/data/external/source/%D0%A3%D0%9B%D0%AF%D0%9D%D0%90/%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4/%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0/cb079b3f-693a-409d-b415-52b5c020ba6c.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екстрадували з Польщі і посадили в Києві у СІЗО. Як олігарх Іванчук знищує того, хто не давав йому красти