“Прикарпаття” зіграло у суху нічию з “Буковиною” у контрольному матчі

МФК “Прикарпаття” продовжує проводити навчально-тренувальних збори у рамках підготовки до старту у Першій лізі.

8 липня підопічні Володимира Ковалюка гостювали у Чернівцях, де зустрічалися з місцевою “Буковиною”. Цей поєдинок у підсумку завершився “сухою” нічиєю, передає Фіртка.

У першому таймі гості створили кілька непоганих моментів, однак Цюцюра і Дитко своїми шансами так і не скористалися. У буковинців запам’ятався лише дальній удар в середині тайму, з яким легко впорався воротар гостей.

Після перерви Цюцюра зі штрафного метрів з 30-1 пробив у руки голкіперу, а невдовзі новачок “Прикарпаття” отримав друге попередження, втім за обопільною згодою команд замість нього на поле вийшов Громоляк.

Одразу після цього “Буковина” ледь не відкрила рахунок. Господарі розіграли хорошу комбінацію і нападник чернівчан бив впритул. На щастя, Піцан вийшов переможцем з цієї дуелі.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

На 81-й хвилині після подачі з кутового вже досвідчений Ковальчук пробивав головою, але кіпер господарів не дав себе переграти.

Наступного тижня  “Прикарпаття” запланувало провести ще два контрольні матчі. У середу, 11 липня, івано-франківська команда у Винниках зіграє з першоліговим “Рухом”, а 13 липня зустрінеться з дебютантом Другої ліги – ужгородським “Минаєм”.

Для “Прикарпаття” це вже 5-й матч цього літа. Раніше команда Володимира Ковалюка переграла юнацьку команду “Карпат” 2:0, дебютанта Другої ліги ФК “Калуш” 2:1 та поступилась основному складу львівських “Карпат” 0:2. Також “Прикарпаття” розійшлося миром із ФК “Косів” 1:1.