У вільній боротьбі кожен сам за себе

7 червня в Житомирі розпочався чемпіонат України з різних видів боротьби, зокрема  з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед дорослих. Протягом трьох днів на килимах ТРК “Фок” за медалі боролися найсильніші спортсмени України. На змаганнях з вільної боротьби Коломийщину представляло троє наших спортсменів.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

В перший день змагань за першість боролися жінки, а також чоловіки вільного і класичного стилю в найлегших вагових категоріях. У ваговій категорії 63кг перемогу здобула Ільчишин Марія.  Вільною боротьбою дівчина займається з одинадцяти років.Тренується атлетка під керівництвом свого батька та тренера з вільної боротьби Печеніжинської ОТГ Івана Ільчишина. Тренуванням Марія приділяє не менше трьох годин кожного дня. Втім, якщо виїжджає на навчально-тренувальний збір, то тренуюється три рази в день, в загальному п’ять годин. «Кожен спортсмен прагне перемогти. І щоб перемагати на змаганнях треба дуже багато працювати. Ніколи не буває легко, але я настроююсь і вірю в свою перемогу», – розповідає Марія.

Другий день турніру також увінчався успіхом для коломиян. Перемогу у категорії 86 кг виборов Любомир Сагалюк. У вирішальному двобої, Любомир впевнено переміг Іллю Арчая з Сум, 7-0 підсумок сутички. «У вільній боротьбі кожен сам за себе. Тому будь-який результат це ціна того на скільки ти викладався під час тренувань. Ці змагання дались легко, адже я був готовий», – ділиться враженнями Любомир

Бронзову медаль для Коломиї виборов Іван Кусяк у ваговій категорії 70 кг. Хлопець каже, що спорту приділяє майже кожен свій день : «Тренуюсь я 10 разів на тиждень… На цих змаганнях докладав максимум зусиль, тому результатом задоволений. Звісно, хотілося б більшого, тому планую ретельніше відпрацьовувати власну майстерність».