Україна виборола ще 6 медалей та встановила рекорд за золотими медалями на зимових Паралімпіадах

“Синьо-жовті” посідають друге місце в медальному заліку.

Збірна України у сьомий змагальний день на Паралімпійських іграх-2022 в Пекіні поповнила свою скарбничку новими нагородами, пише Місто з посиланням на ТСН.

Цього дня “синьо-жовті” завоювали одразу шість медалей (усі – в парабіатлоні): три золоті, дві срібні та одну бронзову.

На вищу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Людмила Ляшенко (клас стоячи), а також Оксана Шишкова та Олександр Казік (клас з порушенням зору).

“Срібло” українській збірній принесли Віталій Лук’яненко (клас з порушенням зору), Тарас Радь (клас сидячи), а “бронзу” зумів здобути Григорій Вовчинський (клас стоячи).

Усього в активі українських паралімпійців 25 медалей після семи змагальних днів – дев’ять “золотих”, десять “срібних” та шість “бронзових”. Українська команда йде на другому місці в медальному заліку. Випереджає українців лише Китай – лідер медального заліку Ігор у Пекіні – 47 медалей (14-14-19).