Україна здобула першу перемогу на Євро-2020

У матчі в Бухаресті збірна України перемогла команду Північної Македонії з рахунком 2:1. В українців, як і в першому матчі в групі, відзначилися Ярмоленко та Яремчук.

Після забитих голів українці відверто розслабилися, чим сповна скористалися суперники. На 57 хвилині македонці зуміли із добивання пенальті відправити м’яча у ворота збірної України. Із другої спроби відзначився Езджан Аліоскі.

Македонці після цього могли ще не раз забити нашій команді, утім  Георгій Бущан впевнено захистив ворота.

Українці також мали колосальний шанс відзначитися на 84 хвилині ударом із пенальті. Однак Малиновський із 11 метрів не зумів переграти голкіпера суперників.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Матч  так і завершився із рахунком 2:1, на користь синьо-жовтих.

До 1/8 фіналу вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету і 4 володарі найкращих третіх місць.

Наразі збірна України йде третьою у групі «C» . Долю прямої путівки у наступний раунд Євро–2020 визначить поєдинок проти збірної Австрії, що відбудеться у понеділок, 21 червня.