Українець виграв чемпіонат світу з легкої атлетики U-20

Українець Артур Фельфнер виборов “золото” на молодіжному чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходить у колумбійському Калі. 18-річний уродженець Конотопу став першим у змаганнях із метання списа.

Переможною для нашого співвітчизника стала п’ята спроба, про це пише OBOZREVATEL. У складних погодних умовах (за годину до виступів пройшов дощ) Фельфнер зміг кинути снаряд на 79.36 метра.

Для України це стало першою нагородою на цьому ЧС-2022 U-20 та десятою золотою медаллю за всю історію виступів на турнірах такого рівня.
Зазначимо, що минулого року Фельфнер виграв чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. Цього року Артур вже візьме участь у дорослій континентальній першості.
У червні 2022 року на змаганнях у Шаморині Фельфнер кинув спис на 84,32 м, оновивши молодіжний та юніорський рекорди України. Цей результат став другим в історії європейської та четвертим в історії світової юніорської легкої атлетики.