Українські дзюдоїсти здобули 8 медалей на Євро-2023 серед студентів

На чемпіонаті Європи з єдиноборств серед студентів в Загребі (Хорватія) розіграли нагороди індивідуальної першості з дзюдо.

Як повідомляє Федерація дзюдо України (ФДУ), за два змагальні дні українські дзюдоїсти завоювали одразу 8 нагород, з них дві – найвищого гатунку, передає Укрінформ.

У ваговій категорії до 52 кг чемпіонкою стала Тетяна Лімзаєва. У фіналі українка перемогла угорську дзюдоїстку Гертіас, яка отримала honsoku-make за паріння головою в татамі.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Одразу три українці підійнялися на п’єдестал у категорії до 73 кг. Чемпіоном тут став Артем Рось, який у фіналі здолав грузинського дзюдоїста Грігалашвілі, а бронзові нагороди завоювали Сергій Неботов та Антон Шугалєєв.

У другий змагальний день володарями «бронзи» стали Ольга Цімко (до 70 кг), Олексій Болдирєв (до 90 кг), Христина Гоман (понад 78 кг) та Олексій Моісєєв (понад 100 кг).

У неділю, 23 липня, відбудеться змішаний командний турнір, в якому візьме участь українська збірна.