Олена Савченко та Брюно Массо стали третіми у короткій програмі

Українські фігуристи принесли перші бали олімпійським збірним Ізраїлю та Німеччини

На Олімпійських іграх фігуристи розпочали змагання. Наразі спортсмени з’ясовують стосунки у командному турнірі. На жаль, у цьому виді спорту Україна не представлена.

9 лютого завершилися змагання фігуристів у короткій програмі командного турніру Олімпіади у чоловіків і спортивних пар, де перемогу здобули представники Японії і Росії, пише ZAXID.NET.

У чоловічому одиночному катанні перемогу здобув Сома Уно з Японії, чий виступ судді оцінили в 103,25 бали. Киянин Олексій Биченко, який виступає за Ізраїль, став другим (88,49 бала), у Патріка Чана (Канада) – третє місце та 81,66 бали.

У змагання спортивних пар перемогу здобули спортсмени з Росії Євгенія Тарасова і Володимир Морозов (80,92 бали).

Як відомо, російські спорсмени не представляють свою країну, їх називають «спортсмени з Росії», вони виступають під нейтральним олімпійським прапором, їм заборонено використовувати національну символіку. Проте ця заборона не розповсюджується на вболівальників.

Канадці Меган Дюамель та Ерік Редфорд отримали від суддів 76,57. Ще одна екс-українка Олена Савченко і Бруно Масо зі збірної Німеччини отримали оцінку 75,36 бали та посіли 3-тє місце.

Киянин Олексій Биченко приніс 9 балів команді Ізраїлю

Командний турнір з фігурного катання продовжиться у неділю, 11 лютого, короткою програмою в жіночому одиночному катанні та у танцювальних дуетів, а також довільною програмою у спортивних пар.

Медалі в командному турнірі будуть розіграні 12 лютого.

Командні змагання провдяться на Олімпіаді лише вдруге. Кожна країна може виставити тільки по одному представнику в чоловічому і жіночому одиночному, а також парному катанні і танцях на льоду. Проте кожна федерація має право провести не більше двох замін між короткою та довільною програмами. Звичайно, за умови, що її фігуристи зуміли заробити більше однієї олімпійської ліцензії в тих видах, де передбачається заміна. В іншому випадку заміни неможливі.

Відбір на олімпійський командний турнір відбувався за підсумками чемпіонату світу-2017. Рейтинг країн складався за результатами виступів їх найкращих представників у кожному з чотирьох видів фігурного катання. У разі нестачі рейтингових очок враховувалися підсумки чемпіонату Європи-2017, Турніру чотирьох континентів та серії Гран-прі.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Крім того, в командному чемпіонаті на Олімпійських іграх виступати можуть тільки ті спортсмени, які відібрали для участі в індивідуальній першості.

У командних змаганнях виступають представники 10 країн. У їх число увійшли: Канада, США, Японія, Італія, Франція, Китай, Німеччина, Корея, Ізраїль та спорсмени з Росії.

Спочатку всі учасники у всіх чотирьох видах відкатають коротку програму, а ось до довільної будуть допущені фігуристи лише п’яти країн, які набрали найбільшу кількість балів. У залік йдуть бали кожного учасника, що нараховуються за наступною схемою: 1-е місце в дисципліні – 10, 2-е місце – 9, 3-е місце – 8 і так далі. Підсумковий результат командного олімпійського турніру буде визначений шляхом додавання балів, набраних в короткій і довільній програмах.