Українські шпажисти виграли дві медалі на першості світу з фехтування в ОАЕ

У передостанній день першості світу з фехтування серед кадетів та юніорів у Дубаї (ОАЕ) скарбничка збірної України поповнилася двома нагородами.

Срібною призеркою в індивідуальному турнірі шпажисток стала львів’янка Анна Максименко, яка на шляху до п’єдесталу перемогла по черзі швейцарку Магду Майгу (15:6), Анастасію Пилінову з Литви (15:7), американку Ясміне Хаміс (15:10), Майю Патрі з Угорщини (15:9) та японку Мізукі Хомму (15:12), поступившись у фіналі Альоні Ертюрк (11:15), передає Укрінформ.

Бронзову медаль у шпажистів здобув киянин Максим Перчук, який у півфіналі мінімально програв майбутньому переможцю американцю Самуелю Імреку (14:15).

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Як повідомлялося, киянка Катерина Буденко виграла бронзову нагороду в індивідуальному турнірі рапіристок.

Першість світу з фехтування завершать 10 квітня командні змагання шпажистів та шпажисток.